Size Yardım Etmemize Yardım Edin!

Biz her zaman sizin için buradayız..

Uniresi Nedir?

Uniresi, üniversitelere devam eden öğrenciler için konaklama seçenekleri bulabilecekleri ve rezervasyon yapabilecekleri online bir platformudur. 

100'den fazla şehre hizmet veriyoruz ve bize güncel listeler sağlayan çok sayıda acenta ve tesis sahipleriyle birlikte çalışıyoruz.

Üniversiteye uzaklık, bütçe, oda seçenekleri, güvenlik ve diğer tercihlerinizi aldıktan sonra platformumuz ihtiyaçlarınıza en uygun konaklamayı sunar.

Seçiminizi yaptıktan sonra evrakları hazırlayacağız ve tüm süreç boyunca size rehberlik edeceğiz. Genellikle tüm süreç arz ve talep koşullarına bağlı olarak 2-5 gün sürer.

Dahil olan hizmetler ve olanaklar nelerdir?

Tesise dahil olan tüm olanaklar ve hizmetler detaylı olarak belirtilmiştir. Bazı ek özellikler ayrıntılarda belirtilebilir veya belirtilmeyebilir ancak tüm sorularınızı irtibat kişinizle teyit edebilirsiniz.

Tesisin videosuna erişebilir miyiz?

Çoğunlukla, platformumuzda listelenen tesislerin bir videosuna sahibiz. Aynı şeyi tesis yöneticilerinden talep edebilirsiniz.

Tesisler güvenli ve kullanışlı mı?

Tüm tesisler güvenlidir ve CCTV gözetimi altındadır. Ayrıca üniversitelere yakındırlar ve şehir merkezine ulaşan çoklu ulaşım bağlantılarına sahiptirler.

Temel olanaklara ve cihazlara sahip olacak mıyım?

Evet, tüm tesislerde temel olanaklar ve gereçler sağlanır.

Giriş yapmadan önce mülkü görebilir miyim?

Evet, hesap yönrticilerimiz sizin için bir randevu oluşturabilir. Yapmanız gereken tek şey web sitemize bir ziyaret talebinde bulunmak veya şahsen veya bir video kaydı istemek olacaktır.

Hangi ülkelere hizmet veriyorsunuz?

Başlangıçta Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz ancak yakında Avrupa'da ve dünyanın çeşitli bölgelerinde faaliyet göstereceğiz.

Talep oluşturdum ancak cevap alamadım, ne yapmalıyım?

Lütfen bizi destek numaramızdan arayın veya ya da e-mail gönderin. Bunları “iletişim” bölümümüzde bulabilirsiniz.

Gönderdiğim tüm istekleri nerede görebilirim?

Taleplerinizi "Profil" bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

Arkadaşlarımla birlikte konaklayabilir miyim?

Tabii ki! Uniresi başvuru sistemine giriş yaptıktan sonra, 'Ayrıntılarım' altındaki 'Hakkınızda' bölümüne gidin ve 'Diğer tercihler' bölümünde arkadaşlarınızla birlikte konaklamak istediğinizi belirtin. Lütfen başvurunuzun bu bölümüne arkadaşlarınızın isimlerini de ekleyin. Arkadaşlarınızın da başvurularına adınızı eklemelerini sağlayın, biz de rezervasyonları birlikte işleme koymaya çalışacağız.

Oda arkadaşlarım hakkında detay öğrenebilir miyim?

Oda arkadaşının cinsiyetini öğrenmede yardımcı olabiliriz. Ancak gizlilik nedeniyle tesis sahipleri uyruk ve üniversite gibi gizli bilgi talebini reddetme hakkını saklı tutar.
 

Bize Ulaşın

Konaklamamı ne zaman rezerve etmeliyim?

Üniversite teklifini alır almaz konaklama yerinizi ayırtmalısınız. İdeal yer ayırtma zamanı üniversite eğitiminizin başlama tarihinden 4-5 ay öncesidir. Aksi takdirde kontenjanlar dolabilir.

Rezervasyon yapmak için öğrenci olmam gerekiyor mu?

Evet! Sadece öğrenciyseniz konaklama rezervasyonu yapabilirsiniz.

Check-in sırasında yanımda ne getirmem gerekiyor?

Üniversite kabul mektubu

Geçerli Pasaport/Kimlik

Öğrenci Finansmanı belgeleri

Vize bilgisi

Sigorta belgeleri

Banka ekstresi ile birlikte banka bilgileri

Giriş-çıkış tarihlerimi kendim belirleyebilir miyim?

Birçok tesisin akademik takvime karşılık gelen sabit giriş ve çıkış tarihleri ​​vardır. Daha fazla ayrıntı için lütfen rezervasyon uzmanlarımızdan biriyle konuşun.

Yaz döneminde konaklamak veya erken giriş yapmak mümkün müdür?

Yaz döneminde konaklama veya erken giriş yapma koşullarını öğrenmek için lütfen bir rezervasyon uzmanımızla konuşun.

Bize Ulaşın

Fiyatlarda pazarlık payı var mıdır?

Paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlıyoruz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlarda pazarlık payı yoktur.

Fiyat bilgilerini güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Fiyatlarda değişmeler olabilir ve kısa süreliğine sistemde görünmeyebilir. Detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Neden bazı odalarda fiyat aralığı var?

Birçok tesis için oda içindeki eşyaların konumu oda fiyatını değiştirebilmektedir. Rezervasyon uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza en uygun odayı seçmenize yardımcı olacaktır.

Bize Ulaşın

Oda ücretine neler dahildir?

Oda ücretini ödemek size tesiste oturma hakkı verir. Birçok tesis, kiralama fiyatlarına tüm hizmetleri dahil etmektedir (elektrik, gaz, su, internet, oyun odası, spor salonu, etkinlikler, depo, sinema odası vb.).

Depozito ödemem gerekiyor mu? Depozitomu ne zaman geri alacağım?

Tesisteki odanız ile rezervasyonunuzu garanti altına almak için bir depozito ödemeniz istenecektir. Sözleşmeyi tamamlamadan önce, tesisimizden depozito iadesinin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Oda ücretini nasıl öderim?

Banka/kredi kartı ile online ödeme yapabilir veya banka havalesi seçeneğini tercih edebilirsiniz. Tesis tarafından belirlenen ödeme koşullarına göre depozitoyu ayrı olarak veya konaklama tutarınızın tamamını (depozito dahil) tesiste ödeyebilirsiniz. Lütfen rezervasyon işlemi sırasında sağlanan ödeme seçeneklerini dikkatlice inceleyin.

Biz bir grup insanız, bireysel olarak ödeme yapabilir miyiz?

Evet, tek bir kişi için veya bir grup için toplu ödeme yapmanız mümkündür. Ödeme ayrıntılarını sağlamak için lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. Tüm bireyler için ödeme bilgileri kişiye özgü olacak şekilde sizinle paylaşılacaktır.

Sürece dahil olan işlem ücretleri nelerdir?

Ödeme sürecinde tüm ödemelere işlem ücretleri uygulanacaktır. Ücretler, ödeme şekline göre değişir ve Uniresi tarafından karşılanır.

Bize Ulaşın

Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?

Rezervasyonunuzu iptal etmek için bizimle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon iptali durumunda tesisimizin belirlediği rezervasyon iptali koşulları geçerli olacaktır.

Tesise gelmeden önce konaklama yerim için yaptığım rezervasyonu iptal edebilir miyim?

Ödemenizin tamamını geri alabilmek için rezervasyonu bir süre önceden iptal etmek her zaman daha iyidir. Ayrıca, iptal koşulları tesisten tesise değişir.

Rezervasyonumu iptal edersem ne olur?

Her tesisin farklı bir iptal politikası vardır. Bu politika kiralama sözleşmenizde belirtilecektir. Yardım için rezervasyon uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçiniz.

İade süreci ne kadar sürer?

Size mümkün olan en kısa sürede geri ödeme yapmaya çalışacağız. Banka kartı kullanarak ödeme yaptıysanız, geri ödemenin hesabınıza yansıması yaklaşık 7 gün sürer. Kredi kartları için geri ödeme bir sonraki aylık ekstrenizde görünür.

Bize Ulaşın